Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Caseta radiologica cu ecran intensificator in spectru verde 400
- Număr anunț
- DA20891931
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE PNEUMOFTIZIOLOGIE CONSTANTA (CUI 2983845)
- Furnizor / câștigător
- PHM COMSERV SRL (CUI RO21314065)
- Cod CPV
- 33196000-0 · Mijloace auxiliare medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.374 RON
- Valoare atribuită
- 1.374 RON
- Data publicării
- 23.07.2018 14:08
- Termen limită
- 28.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.07.2018 08:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.374 RON
din 1.374 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro