Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie materiale de intretinere cladire
- Număr anunț
- DA21091576
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA ZARAND (CUI 29050520)
- Furnizor / câștigător
- BUZA CINCI TEI SRL (CUI 36425770)
- Cod CPV
- 44190000-8 · Diverse materiale de constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.215,13 RON
- Valoare atribuită
- 3.215,13 RON
- Data publicării
- 29.08.2018 11:01
- Termen limită
- 03.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.08.2018 11:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.215,13 RON
din 3.215,13 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro