Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE REPARATII

Număr anunț
DA21090750
Autoritate contractantă
Clubul Sportiv Municipal Ploiesti (CUI 14742948)
Furnizor / câștigător
ARTSANI COM SRL (CUI RO14528066)
Cod CPV
44190000-8 · Diverse materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
850,72 RON
Valoare atribuită
850,72 RON
Data publicării
29.08.2018 10:24
Termen limită
03.09.2018 17:00
Data finalizării
29.08.2018 10:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

850,72 RON

din 850,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.