Ofertă acceptată
Cumpărare directă
hartie termica pt analizorul automat de hematologie MINDRAY BC2800/BC3000P
- Număr anunț
- DA21090433
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC ZIMNICEA (CUI 4469140)
- Furnizor / câștigător
- AVENA MEDICA SRL (CUI 24684380)
- Cod CPV
- 30197641-1 · Hartie termografica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 800 RON
- Valoare atribuită
- 900 RON
- Data publicării
- 29.08.2018 10:07
- Termen limită
- 03.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.08.2018 14:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
900 RON
din 800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro