Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET MATERIALE CONSTRUCTII
- Număr anunț
- DA21089672
- Autoritate contractantă
- MUZEUL VRANCEI (CUI 4350670)
- Furnizor / câștigător
- GĂBIŢZU COM SRL (CUI RO21302656)
- Cod CPV
- 44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 463,78 RON
- Valoare atribuită
- 463,78 RON
- Data publicării
- 29.08.2018 09:29
- Termen limită
- 03.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.08.2018 09:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
463,78 RON
din 463,78 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro