Ofertă acceptată Cumpărare directă

Expertiza tehnica-imobil afectat de incendiu din str. Vasile Goldis nr. 6

Număr anunț
DA20886038
Autoritate contractantă
Municipiul Campia Turzii (CUI 4354566)
Furnizor / câștigător
ROMSOFT COMIMPEX (CUI RO6493900)
Cod CPV
71319000-7 · Servicii de expertiza (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.200 RON
Valoare atribuită
8.200 RON
Data publicării
23.07.2018 09:07
Termen limită
29.07.2018 17:00
Data finalizării
24.07.2018 13:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.200 RON

din 8.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.