Ofertă acceptată Cumpărare directă

Eprubete plastic sterile 12ml cu filet exterior pt capac,16/100

Număr anunț
DA21087442
Autoritate contractantă
Spital Pneumoftiziologie Izvoru (CUI 4352638)
Furnizor / câștigător
SANIMED INTERNATIONAL IMPEX S.A. (CUI RO15995515)
Cod CPV
33192500-7 · Eprubete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.680 RON
Valoare atribuită
1.680 RON
Data publicării
28.08.2018 15:32
Termen limită
02.09.2018 17:00
Data finalizării
29.08.2018 11:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.680 RON

din 1.680 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.