Ofertă refuzată
Cumpărare directă
HARTIE TIPARIT COPIATOR XEROX IMPRIMANTA A4 80 G 500 COLI TOP
- Număr anunț
- DA21086501
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN HUNEDOARA (CUI 7571411)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 30197642-8 · Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.116 RON
- Valoare finală
- 2.116 RON
- Data publicării
- 28.08.2018 14:33
- Data finalizării
- 29.08.2018 13:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.