Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatii curente la Baza sportiva din localitatea Halchiu

Număr anunț
DA21081379
Autoritate contractantă
COMUNA HALCHIU (PRIMARIA COMUNEI HALCHIU) (CUI 4728318)
Furnizor / câștigător
NICOGREC COM SRL (CUI 8440635)
Cod CPV
45236119-7 · Lucrari de reparare a terenurilor de sport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
50.799,12 RON
Valoare atribuită
50.799,12 RON
Data publicării
28.08.2018 10:40
Termen limită
03.09.2018 17:00
Data finalizării
29.08.2018 12:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

50.799,12 RON

din 50.799,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.