Atribuită Anunț de participare

Soft Starter 400 kW, 6kV

Număr anunț
SCN1175658
Autoritate contractantă
APA CANAL S.A. (CUI RO16914128)
Furnizor / câștigător
ELECTROSISTEM SRL (CUI 12395478)
Cod CPV
31600000-2 · Echipament electric (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
315.500 RON
Valoare atribuită
315.500 RON
Data publicării
26.05.2026 13:16
Anunț de atribuire
SCNA1134742
Termen limită
08.06.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1271791

Documente

Documentația de atribuire

Participanți

Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).

Valoare atribuită

315.500 RON

din 315.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.