Ofertă acceptată Cumpărare directă

NIPLU 3/8 BR

Număr anunț
DA20896647
Autoritate contractantă
SC SERVICII EDILITARE PENTRU COMUNITATE MIOVENI SRL (CUI RO27280093)
Furnizor / câștigător
TOTAL CONSTRUCT IDEAL SRL (CUI RO29555719)
Cod CPV
42132200-5 · Piese pentru robinete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1,68 RON
Valoare atribuită
1,68 RON
Data publicării
24.07.2018 10:28
Termen limită
29.07.2018 17:00
Data finalizării
24.07.2018 13:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1,68 RON

din 1,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.