Ofertă acceptată Cumpărare directă

APARAT AER CONDITIONAT 12000 BTU

Număr anunț
DA20896389
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf.Maria" Iasi (CUI 4701339)
Furnizor / câștigător
TEC TELECOM SRL (CUI 4105891)
Cod CPV
42512200-0 · Dispozitive de climatizare de perete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.966,39 RON
Valoare atribuită
1.966,39 RON
Data publicării
24.07.2018 10:16
Termen limită
29.07.2018 17:00
Data finalizării
24.07.2018 10:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.966,39 RON

din 1.966,39 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.