Ofertă refuzată
Cumpărare directă
PIESE AUTO
- Număr anunț
- DA20883432
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI BIHOR (CUI 4230371)
- Furnizor / câștigător
- SCURT INVEST SRL (CUI RO35108995)
- Cod CPV
- 34322000-0 · Frane si piese pentru frane (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.068,07 RON
- Valoare finală
- 1.068,07 RON
- Data publicării
- 20.07.2018 13:07
- Data finalizării
- 24.07.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.