Ofertă refuzată Cumpărare directă

POMPA DRENAJ DAB, FEKA 600 M-A

Număr anunț
DA20894437
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA CLUJ (CUI 4288080)
Furnizor / câștigător
PRODIMAR INSTALAŢII SRL (CUI RO26190456)
Cod CPV
42122130-0 · Pompe de apa (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.260 RON
Valoare finală
1.560 RON
Data publicării
24.07.2018 07:56
Termen limită
29.07.2018 17:00
Data finalizării
24.07.2018 15:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.