Ofertă acceptată Cumpărare directă

Echipament de masurare a nivelului

Număr anunț
DA21085477
Autoritate contractantă
R14071095 APA PROD SA DEVA
Furnizor / câștigător
EDWARDS INTERNATIONAL GROUP SRL (CUI 10392270)
Cod CPV
38422000-9 · Echipament de masurare a nivelului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.347,50 RON
Valoare atribuită
5.347,50 RON
Data publicării
28.08.2018 13:43
Termen limită
02.09.2018 17:00
Data finalizării
29.08.2018 13:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.347,50 RON

din 5.347,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.