Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Slove Muscelene - De la Scrisoarea lui Neacsu la Informatia Digitala
- Număr anunț
- DA20883531
- Autoritate contractantă
- BIBLIOTECA MUNICIPALA CAMPULUNG (CUI 10868553)
- Furnizor / câștigător
- ASOCIATIA DIGILIB (CUI 32788803)
- Cod CPV
- 22100000-1 · Carti, brosuri si pliante tiparite (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.250 RON
- Valoare atribuită
- 2.250 RON
- Data publicării
- 20.07.2018 13:13
- Termen limită
- 28.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.07.2018 13:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.250 RON
din 2.250 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro