Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Marcaine Spinal 5mg/ml Heavy sol.inj*5f*4ml (BUPIVACAINUM) - 6543
- Număr anunț
- DA21084639
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal "Dimitrie Castroian" Husi (CUI 4359628)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
- Cod CPV
- 33632200-1 · Miorelaxanti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.797 RON
- Valoare atribuită
- 1.797 RON
- Data publicării
- 28.08.2018 13:04
- Termen limită
- 03.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.08.2018 13:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.797 RON
din 1.797 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro