Ofertă acceptată
Cumpărare directă
lucrari de reparatii trotuar in localitatea Uila
- Număr anunț
- DA20887040
- Autoritate contractantă
- Comuna Batos (CUI 5181030)
- Furnizor / câștigător
- BRUTCOM MODERN SRL (CUI 1252987)
- Cod CPV
- 45233222-1 · Lucrari de pavare si de asfaltare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 28.160 RON
- Valoare atribuită
- 28.160 RON
- Data publicării
- 23.07.2018 10:05
- Termen limită
- 29.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.07.2018 09:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
28.160 RON
din 28.160 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro