Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DULAP MEDICAL - VITRINA MEDICAMENTE PENTRU SPITALE- CU COMPARTIMENTE SECURIZATE
- Număr anunț
- DA21084001
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetan de Urgenta "Mavromati" Botosani (CUI 4557951)
- Furnizor / câștigător
- OVAVINCI S.R.L. (CUI RO31886668)
- Cod CPV
- 39122100-4 · Dulapuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.600 RON
- Valoare atribuită
- 2.600 RON
- Data publicării
- 28.08.2018 12:31
- Termen limită
- 02.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.08.2018 08:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.600 RON
din 2.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro