Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet carti biblioteca - 1896298
- Număr anunț
- DA21082984
- Autoritate contractantă
- Institutul de Antropologie "Francisc I. Rainer (CUI 4420597)
- Furnizor / câștigător
- LIBRĂRIE . NET SRL (CUI RO13784260)
- Cod CPV
- 22113000-5 · Carti de biblioteca (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 310,38 RON
- Valoare atribuită
- 310,38 RON
- Data publicării
- 28.08.2018 11:49
- Termen limită
- 02.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.08.2018 11:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
310,38 RON
din 310,38 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro