Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Tolura 40mg*28cpr (TELMISARTAN) - 13159
- Număr anunț
- DA20866564
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL DR. ALEXANDRU SIMIONESCU HUNEDOARA (CUI 5453860)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
- Cod CPV
- 33622800-4 · Medicamente pentru sistemul renin-angiotensin (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.311,16 RON
- Valoare atribuită
- 1.311,16 RON
- Data publicării
- 18.07.2018 13:21
- Termen limită
- 24.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.07.2018 08:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.311,16 RON
din 1.311,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro