Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TRANSPORT NISIP LUGOJ-RESITA
- Număr anunț
- DA40453312
- Autoritate contractantă
- Serv.Public Directia Întretinerea, Repararea Patrimoniului Consiliului Local, Serv. Iluminat Public, Dezapezire Resita (CUI 15082947)
- Furnizor / câștigător
- BETON LUGOJ SRL (CUI 18275683)
- Cod CPV
- 60100000-9 · Servicii de transport rutier (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.800 RON
- Valoare atribuită
- 8.800 RON
- Data publicării
- 21.05.2026 15:57
- Termen limită
- 27.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 22.05.2026 08:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.800 RON
din 8.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro