Ofertă acceptată Cumpărare directă

Realizare bazin de retenție și bazin vidanjabil conform comunicare cu nr. 162/20.05.2026

Număr anunț
DA40444863
Autoritate contractantă
Comuna Simonesti (CUI 4367710)
Furnizor / câștigător
GITA IMPEX SRL (CUI RO6682470)
Cod CPV
45232454-9 · Lucrari de constructii de bazine de ape pluviale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
200.100 RON
Valoare atribuită
200.100 RON
Data publicării
21.05.2026 09:25
Termen limită
26.05.2026 17:00
Data finalizării
22.05.2026 08:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

200.100 RON

din 200.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.