Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Var lavabil alb de interior, amorsa, vopsea verde, diluant, vopsea bleo, mr musculo granule
- Număr anunț
- DA20897227
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA "ADMINISTRATIA FLUVIALA A DUNARII DE JOS" GALATI (CUI 1644670)
- Furnizor / câștigător
- ELCHIP OGL SRL (CUI RO15743526)
- Cod CPV
- 24000000-4 · Produse chimice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 321,13 RON
- Valoare atribuită
- 321,13 RON
- Data publicării
- 24.07.2018 10:56
- Termen limită
- 29.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.07.2018 16:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
321,13 RON
din 321,13 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro