Ofertă acceptată Cumpărare directă

Condica prezenta personal auxiliar -coperta carton gros invelita in hartie pt arhiva

Număr anunț
DA21083146
Autoritate contractantă
ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 TODIREŞTI (CUI 17140599)
Furnizor / câștigător
ACTONPRES GROUP SRL (CUI RO25155248)
Cod CPV
22900000-9 · Diverse imprimate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
102,41 RON
Valoare atribuită
102,41 RON
Data publicării
28.08.2018 11:56
Termen limită
03.09.2018 17:00
Data finalizării
29.08.2018 10:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

102,41 RON

din 102,41 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.