Ofertă acceptată Cumpărare directă

Rovinieta electronica vehicule categoria A, valabilitate 12 luni

Număr anunț
DA20895789
Autoritate contractantă
Politia Locala a Municipiului Craiova (CUI 5764998)
Furnizor / câștigător
COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI RO427410)
Cod CPV
22453000-0 · Viniete de automobile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
328,71 RON
Valoare atribuită
328,71 RON
Data publicării
24.07.2018 09:46
Termen limită
29.07.2018 17:00
Data finalizării
24.07.2018 10:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

328,71 RON

din 328,71 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.