Ofertă acceptată Cumpărare directă

produse conform repere catalog

Număr anunț
DA20893876
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN SATU MARE (CUI 3963722)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.051,20 RON
Valoare atribuită
2.051,20 RON
Data publicării
23.07.2018 15:55
Termen limită
28.07.2018 17:00
Data finalizării
23.07.2018 16:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.051,20 RON

din 2.051,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.