Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lanberg UTP solid cable, CU, cat. 5e, 305m, gray, Netgear 8-Port Gigabit Desktop Switch Metal, Lanbe
- Număr anunț
- DA20893111
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DEVA (CUI 4374385)
- Furnizor / câștigător
- COMTECH STORE S.R.L. (CUI 35022524)
- Cod CPV
- 32421000-0 · Cabluri de retea (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.280 RON
- Valoare atribuită
- 1.280 RON
- Data publicării
- 23.07.2018 15:07
- Termen limită
- 28.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.07.2018 10:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.280 RON
din 1.280 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro