Ofertă acceptată Cumpărare directă

Gel cedru antimolii, 2 buc/cutie, Raid

Număr anunț
DA21088988
Autoritate contractantă
COMPLEXUL NATIONAL MUZEAL MOLDOVA IASI (CUI 4540720)
Furnizor / câștigător
BIROTICA RS SRL (CUI RO32329177)
Cod CPV
24450000-3 · Produse agrochimice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
219 RON
Valoare atribuită
219 RON
Data publicării
29.08.2018 08:54
Termen limită
03.09.2018 17:00
Data finalizării
29.08.2018 09:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

219 RON

din 219 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.