Ofertă acceptată Cumpărare directă

scoala gimnaziala bujoreni

Număr anunț
DA21087909
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA BUJORENI (CUI 18990504)
Furnizor / câștigător
FOR OFFICE SRL (CUI 33947443)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
376,49 RON
Valoare atribuită
376,49 RON
Data publicării
28.08.2018 16:15
Termen limită
02.09.2018 17:00
Data finalizării
28.08.2018 16:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

376,49 RON

din 376,49 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.