Ofertă acceptată Cumpărare directă

CURATITOR PRES. K4 FULL CONTROL 13240000

Număr anunț
DA21086509
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA TARGOVISTE- DAMBOVITA (CUI RO10084149)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
42924740-8 · Aparate de curatare de inalta presiune (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
881,51 RON
Valoare atribuită
881,51 RON
Data publicării
28.08.2018 14:33
Termen limită
02.09.2018 17:00
Data finalizării
29.08.2018 07:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

881,51 RON

din 881,51 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.