Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hard Disk HDD intern desktop Toshiba 500 GB, SATA3, 7200 RPM (DT01ACA050)

Număr anunț
DA20895946
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL ADJUD (CUI 4410690)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI RO5150840)
Cod CPV
30233000-1 · Dispozitive de stocare si citire (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
147,95 RON
Valoare atribuită
147,95 RON
Data publicării
24.07.2018 09:55
Termen limită
29.07.2018 17:00
Data finalizării
24.07.2018 10:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

147,95 RON

din 147,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.