Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii amenajare sala spectacol
- Număr anunț
- DA20894250
- Autoritate contractantă
- Teatrul Mic (CUI 4267036)
- Furnizor / câștigător
- ART TOTAL TRADE EVENTS S.R.L. (CUI 22279683)
- Cod CPV
- 98300000-6 · Servicii diverse (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 61.100 RON
- Valoare atribuită
- 61.100 RON
- Data publicării
- 23.07.2018 18:41
- Termen limită
- 28.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.07.2018 08:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
61.100 RON
din 61.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro