Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 1,9% sub estimat

Lucrari de reparatii la adapostul de caini al ADP Rm. Sarat

Număr anunț
DA20893093
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC (CUI 2406901)
Furnizor / câștigător
IMFOR PROD SRL (CUI RO8840011)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
31.000 RON
Valoare atribuită
30.396,51 RON 1,9% sub estimat
Data publicării
23.07.2018 15:06
Termen limită
28.07.2018 17:00
Data finalizării
24.07.2018 09:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.396,51 RON

din 31.000 RON estimat 1,9%

Adjudecat la 98,1% din estimat · economie 603,49 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.