Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Scaun de birou ergonomic, Kring Bokai, Piele ecologica, Negru [642622800362]
- Număr anunț
- DA21091882
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02464 BUCURESTI (CUI 4364675)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 39113000-7 · Diverse scaune (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 554,60 RON
- Valoare finală
- 588,22 RON
- Data publicării
- 29.08.2018 11:16
- Termen limită
- 03.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.08.2018 13:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.