Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de traducere din limba maghiara in limba romana DGASPC Mures-SIRU
- Număr anunț
- DA21091158
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI MURES (CUI 9719809)
- Furnizor / câștigător
- PRO-WIDE SRL (CUI RO30253129)
- Cod CPV
- 79530000-8 · Servicii de traducere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 108 RON
- Valoare atribuită
- 108 RON
- Data publicării
- 29.08.2018 10:42
- Termen limită
- 03.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.08.2018 11:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
108 RON
din 108 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro