Ofertă acceptată
Cumpărare directă
FIER BETON 10MM; PLASA SUDATA 8MM 2000X6000MM
- Număr anunț
- DA21090455
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE - DEZVOLTARE PENTRU SECURITATE MINIERA SI PROTECTIE ANTIEXPLOZIVA - INSEMEX PETROSANI (CUI RO2664676)
- Furnizor / câștigător
- CLASIMA CONSTRUCT SRL (CUI RO15955022)
- Cod CPV
- 44330000-2 · Bare, tije, sarma si profile utilizate in constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 903,78 RON
- Valoare atribuită
- 903,78 RON
- Data publicării
- 29.08.2018 10:09
- Termen limită
- 03.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.08.2018 11:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
903,78 RON
din 903,78 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro