Ofertă acceptată
Cumpărare directă
INLOCUIRE VENTILATOR UNITATE EXTERIOARA 12000 BTU AC DAIKIN
- Număr anunț
- DA21088263
- Autoritate contractantă
- Serviciul Roman de Informatii UM 0782 TULCEA (CUI 4321526)
- Furnizor / câștigător
- INTERSTARNET COMUNICAŢII SRL (CUI RO29822590)
- Cod CPV
- 50730000-1 · Servicii de reparare si de intretinere a grupurilor de refrigerare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 579,84 RON
- Valoare atribuită
- 579,84 RON
- Data publicării
- 28.08.2018 18:02
- Termen limită
- 03.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.08.2018 09:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
579,84 RON
din 579,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro