Ofertă acceptată Cumpărare directă

ULEI 4T SAE30 PRORUN 1L

Număr anunț
DA21087623
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.17 ION MINULESCU (CUI 29446630)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14,26 RON
Valoare atribuită
14,26 RON
Data publicării
28.08.2018 15:46
Termen limită
02.09.2018 17:00
Data finalizării
28.08.2018 19:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14,26 RON

din 14,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.