Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet curatenie

Număr anunț
DA21087199
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "NICHITA STANESCU", COMUNA CEPTURA (CUI 29006370)
Furnizor / câștigător
OVISO MARKETING SRL (CUI RO5197079)
Cod CPV
39830000-9 · Produse de curatat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
399 RON
Valoare atribuită
399 RON
Data publicării
28.08.2018 15:16
Termen limită
02.09.2018 17:00
Data finalizării
28.08.2018 19:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

399 RON

din 399 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.