Ofertă acceptată Cumpărare directă

Scaun birou-Primaria orasului Ciacova, judetul Timis.

Număr anunț
DA21086988
Autoritate contractantă
Primaria Oras Ciacova (CUI 4483889)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39113000-7 · Diverse scaune (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
419,33 RON
Valoare atribuită
419,33 RON
Data publicării
28.08.2018 15:02
Termen limită
02.09.2018 17:00
Data finalizării
29.08.2018 08:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

419,33 RON

din 419,33 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.