Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Curs -Performanta in administratie publica.Aspecte si solutii pentru dezvoltarea sectorului public
- Număr anunț
- DA21086587
- Autoritate contractantă
- Comuna Ciumeghiu (Consiliul Local Ciumeghiu) (CUI 4641300)
- Furnizor / câștigător
- CENTRUL DE FORMARE APSAP (CUI RO33269758)
- Cod CPV
- 79633000-0 · Servicii de perfectionare a personalului (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 823,53 RON
- Valoare atribuită
- 823,53 RON
- Data publicării
- 28.08.2018 14:37
- Termen limită
- 03.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.08.2018 15:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
823,53 RON
din 823,53 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro