Ofertă refuzată Cumpărare directă

Lucrari de igienizare, renovare

Număr anunț
DA20874582
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC DOMOKOS KAZMER SOVATA (CUI 4376025)
Furnizor / câștigător
AGOSTON FERENC PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 21848349)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.882 RON
Valoare finală
21.882 RON
Data publicării
19.07.2018 12:33
Termen limită
24.07.2018 17:00
Data finalizării
24.07.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.