Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET CARTUSE CONFORM ANUNT ADV1025511

Număr anunț
DA20898648
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta General Magheru al Judetului Valcea (CUI 2649536)
Furnizor / câștigător
DINALUCRI SRL (CUI RO14509820)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.689,22 RON
Valoare atribuită
1.689,22 RON
Data publicării
24.07.2018 12:05
Termen limită
29.07.2018 17:00
Data finalizării
24.07.2018 12:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.689,22 RON

din 1.689,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.