Ofertă refuzată Cumpărare directă

Q7553X (53X) CARTUS TONER BLACK (7000 PAG) COMPATIBIL 100% NOU HP LJ P2015 M2727 P2014 P2015

Număr anunț
DA21086264
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN HUNEDOARA (CUI 7571411)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
114,40 RON
Valoare finală
114,40 RON
Data publicării
28.08.2018 14:21
Data finalizării
29.08.2018 16:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.