Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cartus Toner Xerox Original 106R02310 pentru WC 3315 / 3325 - 5000 pag
- Număr anunț
- DA21081675
- Autoritate contractantă
- AUTORITATEA NAŢIONALĂ PENTRU CETĂŢENIE (CUI 26714810)
- Furnizor / câștigător
- UNIQIT SYSTEM S.R.L. (CUI RO31306086)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.085 RON
- Valoare atribuită
- 2.085 RON
- Data publicării
- 28.08.2018 10:52
- Termen limită
- 02.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.08.2018 10:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.085 RON
din 2.085 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro