Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Processor AMD A6-6400K 3.9 GHZ BOX, AD640KOKHLBOX
- Număr anunț
- DA20895177
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL ADJUD (CUI 4410690)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI RO5150840)
- Cod CPV
- 30211500-6 · Unitate centrala de procesare (CPU) sau procesoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 139,80 RON
- Valoare atribuită
- 139,80 RON
- Data publicării
- 24.07.2018 09:13
- Termen limită
- 29.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.07.2018 09:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
139,80 RON
din 139,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro