Ofertă acceptată Cumpărare directă

Imprimanta laser Lexmark MX317DN multifunctional

Număr anunț
DA20893271
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA DELTA AL JUDETULUI TULCEA (CUI 4321542)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI RO15857245)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
498,97 RON
Valoare atribuită
498,97 RON
Data publicării
23.07.2018 15:14
Termen limită
28.07.2018 17:00
Data finalizării
23.07.2018 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

498,97 RON

din 498,97 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.