Ofertă acceptată Cumpărare directă

Switch TP-LINK TL-SG108, 8 x 10/100/1000Mbps [TL-SG108]

Număr anunț
DA21087709
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 02433 Bucuresti (CUI 4382566)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
30237000-9 · Piese si accesorii pentru computere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
247,29 RON
Valoare atribuită
247,29 RON
Data publicării
28.08.2018 15:54
Termen limită
02.09.2018 17:00
Data finalizării
28.08.2018 16:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

247,29 RON

din 247,29 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.