Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie MEMORY STICK KINGSTON 32 GB, proiect I-TEN, cod proiect 15.1.1.013

Număr anunț
DA21084413
Autoritate contractantă
Primaria Turnu Magurele (CUI 4253731)
Furnizor / câștigător
MB SILVER IMPEX SRL (CUI RO17679845)
Cod CPV
30200000-1 · Echipament si accesorii pentru computer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
261,96 RON
Valoare atribuită
261,96 RON
Data publicării
28.08.2018 12:53
Termen limită
03.09.2018 17:00
Data finalizării
29.08.2018 12:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

261,96 RON

din 261,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.